Bina Dışı Led – Dış Cephe Pixel Aydınlatma

Bina Cephe led aydınlatma projesi

Bina dışı led cephesini pixel ledler ile animasyon yaparak aydınlatabilirsiniz. Farklı animasyonlar seçerek görünümü güzelleştiren bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Pixel ledlerimiz 12mm 30mm ve şerit ledler olarak değişmektedir.

Dış Cephe Pixel Led Aydınlatması

Binanız için boydan boya şeritler şeklinde animasyonların olduğu pixel şerit ledleri özel hazırlanmış kanallar ile şık bir şekilde dekorasyonu yapılabilir.

Pixel Şerit Led ile Dış Cephe Aydınlatma

Pixel şerit ledler su geçirmez ve dış mekana uygun şekilde metrede 60 led vardır. Dolgun ve doygun bir ışık şiddetine sahiptir.İç mekanda iç mekana uygun hazırlanmış metrede 30 led olan pixel şerit ledler maliyet olarak daha uygundur. Dış mekana önerilmez.

Bina Dışı Led Aydınlatma Projelerimiz

Aşağıdaki videolar örnek videolarımızdır. Dış cephe olarak sadece bina değil, kapı,kolon ve diğer zeminlerde de çalışmalarımız mevcuttur. Kapı girişlerindeki köprülerin de aydınlatma imkanı vardır.

Videolarımızın devamını görmek için YouTube Kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Kapı girişi Pixel Led Aydınlatma Dış Cephe Aydınlatma projesi

Bina girişindeki köprü şeklide araçların geçtiği kolonlara hazırlanmış pixel ledleri bu videodan görebilirsiniz. Dikkat çekici ve kaliteli animasyonlarla premium bir görünüş sağlamaktadır.

Maket üzerinde Örnek pixel Bina Cephe Led Aydınlatma

Hazırlanmış olan maket bina projesi üzerinde pixel ledlerin animasyonunun taslağını görebilirsiniz.

Dış Cephe Pixel ledler ile aydınlatma projeleri

Bina dış cephesinde kapı girişi için mekanın istediği animasyona göre hazırlanmış pixel ledlerden oluşan premium görüntü kalitesi ile ilgili bir videodur. Sizin de mekanınızın cephesini, gece kulübü girişlerini aydınlatabilirsiniz. Club’lar için özel animasyon ve projelerimiz mevcut olmakla birlikte hayal gücüne bağlı istediğiniz şekilde pixel ledler ile dekorasyon yapılmaktadır.

bina dışı led
bina dışı led

Pixel ledler ile istediğiniz Projeleri hazırlayabilirsiniz. Aydınlatma için her türlü tasarımda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Projenizi bizimle paylaşırsanız tasarım ve fiyatlandırmasını size sunarız. Konuyla ilgili bütün iletişimi bizimle rahatlıkla gerçekleştirmek için WhatsApp Numaramız +90 536 770 08 49

Depoled

Kayan Yazı ve Pixel Çözümleri