Çift Taraflı CNC Kasa

ift taraflı cnc kasa

Çift taraflı cnc kasa kayan yazı yapımında kullanılan sağlam uzun ömürlü su geçirmez kasalardır

Cnc kasaların çift taraflı olanları menteşelidir. Açılır kapanır kayan yazı kasası olarak da geçmektedir. Su kanalları sayesinde su geçirmez bir özelliğe sahiptir.

Çift Taraflı CNC Kasa Özellikleri:

İki tarafı da ayrı ayrı kullanılarak birleştirilebilir. Kartlık ve trafo yerleri mevcuttur. CNC Kasalar sizlerin kayan yazı yapımını kolaylaştırmaktadır.

Depoled Olarak CNC Kasa imalatımızla müşterilerimize uygun fiyattan cnc kasalar tedarik etmekteyiz.

CNC Kasa ölçülerimiz aynı tek taraflı cnc kasa ölçüleri gibidir.

CNC Kasa Ölçüleri

16×64 , 16×96 cnc kasa ,16×128 ,16×160 ,16×192 ,16×224

32×64 ,32×96 ,32×128 ,32×160 ,32×192

48×64 ve katları çift taraflı cnc kasalar olarak artmaktadır.

64×96 cnc kasa

128×160 cnc kasa

Kayan yazılar istediğiniz gibi yazısı değiştirilebilen özel bir tabeladır. Bu tabelaları kullanarak uzun yıllar boyu yazılarını değiştirerek aktif bir tabela sahibi olursunuz. Tabelanızın yazılarını değiştirmek, sabit yazılı tabelalardan çok daha avantajlıdır. Kampanyalarınızı ve fiyatlarınızı yazabilirsiniz. Müşteri odaklı yazılarınızı paylaşabilirsiniz

Kayan yazı denince kırmızı renk ön planda olmaktadır. Kırmızı rengin dikkat çekici olmasıyla müşterilerinizin gözleri tabelanıza takılacaktır. Bu sayede ne satıyorsanız onun sizde olduğunu anlayacaklardır.

Kayan yazıların diğer özelliği ise uzun ömürlü ve kullanışlı olmasıdır. hiçbir kayan yazı asla çöp olmaz. Bir parçasını bile değiştirerek ömrünü daha da uzatabileceğiniz gibi tamiri de kolaydır.

YENİ ÜRÜNLERİMİZ GALVANİZ SACDAN İMAL EDİLMEKTEDİR.RENK OLARAK GALVANİZİN KENDİ RENGİDİR.
CNC LAZER KESİM: Kasalarımız cnc makinelerde İle kesilmektedir.KOLAY KASA:  Alüminyum profilin aksine profesyonel. Silikon ve ekstra bir parça gerekmez. P10 Panelleri sadece vidalayın yeterli.Dış mekanda kullanacaksanız beyaz contalar şart.Hızlı ve kolay ve kaliteli imalat sağlar.BAĞLANTI APARATLARI :  Kontrol kartı ve adaptör Yerleri hazırdır.Bu sayede profesyonel montaj imkanı sağlar.  YAĞMURDA SU  GEÇİRMEZ: Silikon yerine P10 contaları kullanırsanız su geçirmeyecektir.Dış mekanda müşterilerinize silikonlu sistemlere göre çok daha uzun süre su geçirmez garantisi verebilirsiniz.MODÜLER YAPIDADIR: Ekran ölçüleri ile aynı boyuttadır.Kenarlarından çerçeve taşmaz.  Uzun cihazlarda ve şehir dışı gönderimlerinizde modüler yapısı sayesinde birden çok parça halinde göndermenizi sağlar. Lojistik ve montaj kolaylığı sağlar. İstenilen uzunlukta ayrı ayrı imal edilip farklı yerde birleştirilebilir.