Dj Masası, Dj Kabini, Dj Animasyon Kabini 30mm

Dj masası, DJ kabini ya da Dj animasyon kabini, pixel ledler ile hazırlanan ve birbirinden farklı bir çok animasyonu içinde bulunduran görsel show sunum şeklidir. Dj sanatçılarının vazgeçilmez sahne gösterilerinden en renkli olanıdır.

Dj kabinleri 30mm pixel led 12mm pixel led veya led ekran panelleri ile hazırlanabilir.

Pixel ledler ile hazırlanan dj masaları tam rgb animasyon gösterisi sunmaktadır. İsteğe göre özelleştirilebilir ve yazı eklenebilmektedir. Ölçüleri özel ve isteğe göre şekillendirilebilir.

Özel ölçü pixel dj masaları haricinde led ekranlar da dj kabini olarak kullanılmaktadır. Bilgisayar kontrollü dj masası, video, gösteri, kamera bağlantısı gibi bir çok özellik sunmaktadır. Kolay ve hızlı programı daha önceden hazırlanan kalıpları da hızlıca yükleyebilmektedir.

30mm Pixel led ile yapılmış Dj kabini

Yukarıdaki videoda 30mm pixel led ürünü ile hazırlanmış özel ölçü ve animasyon yapılmış ortası geriye ivmeli dj sahnesi örneğini görmektesiniz. Müşterimizin isteğine göre özel ölçü hazırlanmıştır. Masa ve arka sahne duvarı ayrı ayrı projelendirilebilir. İsteğe bağlı olarak yine yer sahnesi bile yapılabilmektedir.

Hızlıca dj masası fiyatı almak için whatsapp numaramız 0536 770 08 49

Üstteki videoda ise yine Club için hazırlanmış bir sahne görmektesiniz. Duvara uygulanan pixel led uygulama ile dj sahnesi oluşturulabilir. Özel animasyonlar ile görsel seçenek arttırılmaktadır.

Burda ise müşterimiz bizden aldığı ürünler ile kendisi hazırladığı dj kabinini görmektesiniz. Işık şiddeti ayarlanabilmektedir. Parlaklığını daha az yapabiliriz isteğe bağlı 🙂

DJ masaları müziğe göre hareket etme özelliği vardır. Bunun için farklı kontrol kartı kullanmaktayız. Ekolayzır görseli gibi bir dj kabini olsun isterseniz projelendirebiliriz.

30mm Dj Masası

Dikdörtgen DJ Masası

Burada ise dikdörtgen şekilde hazırlanmış, üzerine cihazlarınızı koyabileceğiniz bir dj kabini vardır. Ölçüleri ise 125 cm yükseklik 300 cm genişliktir.

V şeklinde Dj Kabini

V şeklinde DJ Kabini

Özel tasarımlar ve özel seçenekler sunmaya devam ettiğimiz bir başka memnun müşterimizin dj animasyon masası hazırdır. Videolar müşterilerimiz tarafından gönderildiği için kalite bazen düşebilmektedir. Mazur görün 🙂

İsteğe bağlı, çözüm odaklı görsel animasyonlarla dolu dj masaları için bizime irtibata geçebilirsiniz.