Led Ekran, RGB Video Tabelalar, Dış Mekan Ekranlar

Led ekranlar, videolar, resimler, yazılar ve sunumlar gibi bir çok medyayı yüksek görüntü kalitesiyle kullanıcılarına sunar. Kolay kullanım programı ile istediğiniz zaman ekranlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Size uygun en iyi led ekranı seçmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iç mekan led ekranlar indoor led screens

Led Ekranlar Size Ne Kazandırır?

  • Müşterilerinizin ekranınızda gördükleri reklamınız ile sizinle iletişime geçme oranı artar
  • Gelişmiş led ekran panelleri, eski dip led panellerden %85 daha fazla enerji tasarrufu elde eder.
  • Led tabelalar kullanacağınız diğer afiş, broşür gibi reklam materyallerinden %92 daha etkilidir.

İç Mekan Led Ekranlar

İç Mekan Led Ekranlar; Mağaza içinde duvar reklamı, konferans ve toplantı salonları, eğlence mekanları, düğün ve kına salonları, fuarlar, iç cephe tabelaları, gece kulüpleri, dj masaları gibi bir çok alanda tercih edilmektedir. Video ekranlar, kullanılan panel derecesine göre netlik kazanır. En çok tercih edilen p5 ekranlar uygun fiyatı ve ortalama üstü görüntü kalitesiyle ön plandadır. Reklamlarınızı, ürün tanıtımlarınızı, fiyatlarınızı, kampanyalarınızı, şirketiniz için hazırladığınız özel videoları, görselleri video ekran aracılığıyla gösterebilirsiniz. Wi-fi ve İnternet bağlantısıyla kolaylıkla programdan kontrol edebilirsiniz. İç Mekan led ekranlar müşterilerinizin dikkatini çekmek için en iyi seçeneklerden birisidir.

P2.5 Led Ekranlar

P2.5 iç mekan LED tabelaların en yakın izleme mesafesi 1 metredir. Kullanım alanlar ise iç mekan toplantı alanları, konserler, mağaza iç reklam alanı, ürün tanıtımı, yazı sunumları gibi tercihlerde verimli olarak kullanılmaktadır. P2.5 led ekranların görüntü kalitesi tatmin edici düzeydedir. Video ve yazıları net bir ölçüde görebilirsiniz. Poster gibi bir görünümde P2.5 iç mekan LED tabelalar sıklıkla kullanılmaktadır. Wi-Fi veya İnternet bağlantı kablosu ile Yüksek kalitede hızlı bağlantı sağlayarak LED ekrana anlık hızlıca veri aktarımı sağlayabilirsiniz.

Görüntü kalitesi ile videolarınızı yakından net bir şekilde gösterebilirsiniz.

P2.5 Led tabela İç Mekan Dekor Tabelası

Dış Mekan Led Ekranlar

Dış mekan led ekranlar video oynatabilen, bina dışında kullanabileceğiniz, mağazanızın görselini artırabileceğiniz ve totem video ekranlar gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Dış mekan led tabelalarda led paneller IP65 özelliklere sahip su geçirmez yapısıyla yağmur ve kar gibi olumsuz hava şartlarında dayanıklılığıyla ön plana çıkmaktadır. Rahatlıkla outdoor led screen ürünlerini kullanabilirsiniz. Açık hava reklamcılığında en çok tercih edilen tabela türü led tabelalar olmasıyla birlikte kalite de önemlidir. Dış mekan video oynatan ekranların, iç mekan panellere göre ışık şiddetinin yüksek olması, panellerin koruyucu plastiğe sahip olması, daha verimli bir görüntüyü, güneşe karşı daha okunabilir olmayı sağlar. Dış mekan led video ekranlar Wi-Fi / Ethernet bağlantısı ile kontrol edilmektedir. Video ekranları, kullanımı kolay programlar ile rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

P5 Dış Mekan Led Ekran

P5 panellerle oluşturulan tamamı renkli video oynatabilen led ekranlardır. Bu ekranlar ile video oynatabilir, resim gösterebilir, mesela logonuzu ekleyebilir, kartın özelliğine göre oynattığınız videonun eğer sesi varsa hoparlörden duyulmasını sağlayabilirsiniz. RGB ekranlar kurulumu ve kullanımı basit yeni nesil tabelalardır. Bu sebeple iş ve gösteri hayatının her yerinde kullanılmaktadır

P5 Led ekran iç mekan ve dış mekan olarak seçenekleri bulunmaktadır.

P5 Led Ekran İç Mekan

P5 panellerle oluşturulan tamamı renkli video oynatabilen led ekranlardır. Bu ekranlar ile video oynatabilir, resim gösterebilir, logonuzu ekleyebilir, kartın özelliğine göre oynattığınız videonun eğer sesi varsa hoparlörden duyulmasını sağlayabilirsiniz. Video ekranlar kurulumu ve kullanımı basit yeni nesil tabelalardır. Bu sebeple iş ve gösteri hayatının her yerinde kullanılmaktadır.

P5 Led Video Ekran İç Mekan Nasıl Kurulur?

Her şeyden önce kurulumu karmaşık gözükse de sizi korkutmasın. Gayet basit.

Led ekranlar siparişinize göre hazırlanır. CNC Kasa ile birleştirilir. Böylelikle video ekranınız diri bir yapıya sahip olur. Ancak CNC Kasaların su geçirmeme özelliği olsa dahi iç mekan p5 paneller ile hazırlanan ekranlar suya dayanıklı değildir. Suya dayanıklı olan led tabelalar dış mekan özellikli contalı panellerden oluşmaktadır. Ayrıca siz de isterseniz kurabilirsiniz.

Hazır bir şekilde size gelen led video tabelanızı 220V ile çalıştırabilirsiniz.

P5 Led Ekran İç Mekan Tabelalara Nasıl Yazı Yazılır?

Size göndereceğimiz programı bilgisayarınıza kurduktan sonra, tarif ettiğimiz şekilde küçük bir kaç ayar yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında kolaylıkla yazınızı yazabileceksiniz.

Merak etmeyin! İsterseniz bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp eğitimini ücretsiz şekilde veriyoruz. Benzer şekilde telefonda da tarif edebiliriz.

Sonuç olarak sizin de bir video oynatabilen led ekranınız olsun isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seçili Yükseklik: "16 cm" (Kaydırınız)
Yükseklik 16cm ve katları olarak hesaplanmaktadır.
Seçili Genişlik: "32 cm" (Kaydırınız)
Yükseklik 32cm ve katları olarak hesaplanmaktadır.

+90 212 551 37 12

+90 536 770 08 49

info@depotabela.com