Pixel Duvar – Club Pixel Led Dekorasyon

Zarife Club Pixel şerit ledler ile yapılan duvar dekorasyon uygulaması

Pixel Duvar, pixel şerit ledlerden oluşan çubukların birleşimiyle hazırlanmaktadır. İç mekan pixel şerit ledleri alüminyum kanallara monte edilerek birleştirilir. Bu sayede bütünleşik bir görüntü alınır.

Alüminyum kanalların önünde pixel için koruyucu buzlu bir plastik bulunmaktadır. Bu sayede pixel şerit led‘in ışığı daha toplu gözükmektedir. Gece kulüpleri, eğlence mekanları ve barlar için pixel ledlerden dekorasyon ürünü yapımı oldukça kolaydır. Farklı şekillerde animasyonlar ve dekorun ayarlanması gibi bir çok seçenek vardır.

Bozulması çok zor olan ledlerin tamiri ise oldukça kolaydır. Bir çubuğun değişmesi ile bütünlük tekrar sağlanır.

Pixel şerit ledler ile bir çok dekorasyon yapabilirsiniz. Duvara Pixel Şerit Led, pixel tavan, sahne aydınlatma, direk altı sahne yapımı, dj kabini gibi bir çok alanda kullanıldığı üzere masa aydınlatması, ayna aydınlatması, tünel pixel, merdiven pixel de yapılabilir.

Pixel ledlerin kalitesi A kalite olmakla beraber animasyonda ışık şiddeti ayarlanabilmektedir. Clublarınız için çok aydınlık olmasını istemediğiniz zaman kısık ışığa geçerek daha az bir ışık, aydınlık olmasını istediğiniz zaman parlak ışığa geçerek daha çok ışık elde edebilirsiniz.

Duvarınızın ölçüsüne göre özel ayarlanmaktadır. İstediğiniz şekilde yapılabilmektedir. İsterseniz tavana, ya da sahneye ayarlayabilirsiniz. Sahne pixel aydınlatmaları, sağlam olması gerektiği için cam altına yapılmaktadır.

Diğer Projelerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Video’yu youtube’dan izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.