Pixel Led Bar Aydınlatması

Pixel led bar aydınlatma videosudur. Pixel şerit ledlerden oluşmaktadır.

Pixel ledler ile Bar Aydınlatma Projesidir. Camlı rafları pixel şerit ledler ile aydınlatılmıştır.

Pixel Ledlerin animasyonu tarafımızca hazırlanmış olup çeşitli cihazlar ile müziğe göre de şekil alabilmektedir. Pixel led bar eğlence mekanı için ilgi çekici bir projedir. Pixel mini kontrol cihazı kullanırsanız kendiniz standart animasyonları da kullanabilirsiniz.

Pixel led Bar

Pixel şerit ledler her mekanda her koşula uygun şekilde kullanılabilmektedir. Piksel led Bar, Raf aydınlatması, cam aydınlatmaları, duvar aydınlatmaları, tavan aydınlatmaları gibi bir çok çeşitli yerde kullanılmaktadır. Pixel şerit ledler animasyonlarını bağlı olduğu cihazdan almaktadır.

Pixel şerit ledleri kullanırken, Görsel bir şölene dönüşmesini izleyebilirsiniz. Eğlence mekanlarında, Oyun salonlarında, Bina Cephelerinde, Mekan isimlerinde ve vitrinlerde görebilirsiniz.

Şerit ledlerimiz pixel ismini nokta nokta ledler olduğu için almıştır. Pixel şerit ledleri gönül rahatlığıyla dekorasyon amaçlı kullanmaktan çekinmeyin.

Depoled olarak pixel şerit ledler ile yüzlerce projede yer aldık. Animasyonlarını tek tek düzenleyip proje bitimine kadar desteğimizi sunduk. Bir çok alanda kullanılan Şerit ledler son zamanların en popüler dekorasyon aracıdır.

Diğer dekorasyon projelerimiz için tıklayın.

Video’yu youtube’da izlemek için tıklayınız.

Pixel Led Çeşitleri

Pixel ledler 30mm 12mm ve pixel şerit ledler olarak ayrılabilmektedir. Pixel ledleri istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Animasyonları tarafımızca hazırlanmaktadır. Animasyonları hazır olan kontrol kartları mevcuttur. Kablosuz pixel kontrol cihazı ve mini kontrol cihazları vardır. DMX ile de çalıştırılmaktadır.