Pixel Tabela, Pixel Led Tabela Örnekleri

Pixel Tabela Nedir?

Pixel Tabela mağaza cephesine koyulan, üstünde markanızın ismi yazan tabelalardır. 30mm,12mm ve Pixel Şerit ledlerden oluşur. Pixel tabelalarda yazılar oyma harf ya da Kutu harf şeklinde yazılır. Bazı Pixel Tabelalarda yazı yazmaz. Görsel amaçlı dikkat çekici bir tabeladır. Müşterilerin mağazayı farketmesini sağlar.

Pixel Tabela Ölçüsü Nedir?

Tabela ölçüsü standart bir ölçü değildir. Yüksekliği ve genişliği sizin cephenize koymak istediğiniz tabelayla aynı olabilir. Görsel açıdan iyileştirme yapmak için minimum 80cm yükseklik önermekteyiz. Bu sayede tabelanızın yazısı ve animasyonları çok daha rahat gözükmektedir.

Pixel Tabela’nın Garantisi Nedir?

Tabelanızın garantisi 1 yıldır. Pixel ledlerin montajı ve değiştirilmesi kolay olduğu için tabelanızın sorunlu ledini değiştirip tekrar kaldığı yerden devam etmesi oldukça kolaydır. Trafolarınızın ise 2 yıl garantisi vardır.

playstation tabelası
oyun salonu tabelası

Hangi Mağazalara Pixel Tabela olur?

Bütün mağazalara, işyerlerine olmaktadır. İçeriği ne olursa olsun dikkat çekmek amaçlı fırın, oyun salonu, gece kulübü, bilgisayar cep telefonu tamir servisi, anahtarcı, çiçekçi, optik ve diğer tüm mağazalara yapılmaktadır.

Ben Tabela Yapabilir Miyim?

Tabiki yapabilirsiniz. Size göndereceğimiz malzemeler ve ledler ile bu mümkündür. Tabelayı sipariş vermenizden bitirene dek size Whatsapp üzerinden görseller göndererek, telefonla tarif ederek yardımcı olmaktayız. Tabelanızı yaparken bir sorunla karşılaşmamanız için baştan tek tek tarif etmekteyiz. Daha sonrasında tabelanız için özel animasyon yapıp size göndermekteyiz. Bunların hepsi kolay ve basit bir kaç elektrik bilgisiyle sizin işinizi halledecektir.

Pixel Tabela Fiyatları Nedir?

Tabelanızın fiyatı ölçüsüne göre değişmektedir. Kullanılacak olan led sayısı, alikobant m2’si çerçeve ve modül led gibi faktörler her zaman fiyatı değiştirmektedir.

Tam Fiyat için tabelanızın tasarımını oluşturup size gösterip maliyetini belirlemekteyiz.

Siz de Pixel tabela yaptırmak istiyorsanız bize ulaşın, Tasarımınızı sizin için yapalım. Daha sonrasında düzeltmek istediğiniz yerleri bize belirtebilirsiniz.

Tabelanızın nasıl olacağını örnek videolarımızı izleyerek, projelerimizi inceleyerek karar verebilirsiniz. İstediğiniz animasyon şekillerini bize belirtebilirsiniz.


Tabelanızda logonuzu kullanmak isterseniz logonuzu bize belirtiniz.

Depoled

212 551 37 12

0536 770 08 49