Pixel Tavan Dekorasyon Projesi – Tavan Aydınlatma

Pixel Tavan Dekorasyon projemizin videosudur.

Pixel Ledler ile mekanınızın tavanına görsel bir dekorasyon yapabilirsiniz. Pixel tavan dekorasyon projesi, Eğlence mekanlarında ve Clublarda, Oyun salonlarında ve Dış cephede pixel led kullanabilirsiniz.

12mm pixel ledler suya dayanıklı yapıdadır.

Pixel ledlerin animasyonları t1000s kontrol cihazı ile yapılmaktadır. Aynı zamanda mini kontrol cihazları da mevcuttur. İsteğe göre değişmektedir.

Bu videomuzda bir eğlence mekanının tavanına 12mm pixel ledler ile yapılmış bir dekorasyonu göreceksiniz. Oldukça ilgi çekicidir. Görsel olarak dikkatleri çabuk toplamaktadır.

Ürünlerimizi inceleyebileceğiniz online Pixel led satış sitemiz için tıklayınız.

Pixel dekorasyon projelerinde 30mm pixel led 12mm pixel led ve ya pixel şerit ledler kullanılmaktadır. Animasyonları tarafımızca hazırlanmakta olup isteğe göre düzenlenmektedir. Bazı mekanların renk seçimine bağlı olarak özel animasyon hazırlanmaktadır.

Animasyonlarımız t1000s kontrol kartlarınca ya da t8000 kontrol kartları sayesinde çalışmaktadır. Eğer hazır animasyon isterseniz küçük kontrol kartlarımız da mevcuttur.

Logo ya da Bayrak Gösterilir mi ?

Büyük pixel alanlarında video tarzında animasyon oynatmak mümkündür. Dans figürleri, logolar, bayraklar, yazılar geçirmek animasyon ve alana bağlı olarak mümkün hale geliyor.

Alanınız ne kadar büyükse animasyonun netliği o kadar çoğalmaktadır.

Daha küçük alanlarda kullanım için led ekran önermekteyiz. Led ekranların pixel aralıkları daha sık olduğu için netlik daha yüksektir. en sıkı pixel ekranlar televizyonlardır. Reklam ve animasyon için kullanılan led ekranlar ise p4 p5 p10 panellerden oluşmaktadır.